Hájek Karel (Lásenice 1900 - 1978 Praha)
Černá madona, signováno vpravo dole Karel Hájek, popsáno vlevo dole "Černá madona", černobílá fotografie, 28 x 20,5 cm, zvlněné okraje, sklo, poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |